DIÁŘ 2018 | TERAPIE DOMOVA

Celý tento týden jsem si připadala jako malá holčička, co se těší na Ježíška. Neustále jsem kontrolovala poštu a myslela si, že se nedočkám. V pátek ale nastal ten den. Dole zazvonil pošťák, že má pro mě balíček. Hip hip hurá !!! Schody jsem div nebrala po dvou, jen abych už u sebe měla diář TERAPIE DOMOVA pro rok 2018.

Desky diáře zdobí stříbrné šípy na jasném modrém pozadí. Materiál Fí tentokrát vybrala z ekokůže a dá se otřít vlhkým hadříkem, kdyby náhodou se v kabelce utkal tváří v tvář s Kinder vajíčkem jako můj letošní kotvičkový ( pochopitelně kotvičky vyhrály ). Diář se pyšní zapínáním se stříbrným patentem, takže vám nehrozí, že si ho při přenosu otevřete a ohnete listy uvnitř. A co si budeme povídat patent vypadá elegantně. Diář má velikost A5, takže se vejde do každé kabelky, co máme na každodenní nošení. Diář je i kvalitně prošitý stříbrnou nití.To by bylo vše k představení vnějšího obsahu diáře, teď jdeme diář otevřít. Hned na úvodní stránce po levé straně je prostor na ukládání karet, vizitek a malé okýnko na vložení fotky buď vaší rodiny, kočky nebo oblíbené celebrity. Já si tam opět dala fotografii rodiny. Titulní strana diáře je nově zalaminovaná a za to má Fí ode mně velký PALEC NAHORU. I když tentokrát nebyla možnost vytištění jména, každý si poradí doma po svém. Já mám v plánu si tam jméno nalepit ze štítkovače, ale to až někdy v průběhu. Po pravé straně je i úchyt na pero.


Po obrácení úvodního listu si můžete napsat vaše cíle na rok 2018. Jak si přejete vést rodinu, sebe nebo domácnost. A pak hned začíná měsíční kalendárium, které mám v plánu použít na vyznačení narozenin rodiny a přátel. Bude to i přehlednější. Opět jako tento rok si zde budu psát směny mého taťky, abych věděla kdy má volno a kdy je v práci. Vedle měsíčního kalendária máte takový měsíční souhrn, co je pro daný měsíc důležité, co máte udělat. Takový to do list měsíce. Fí opět ponechala i stranu s poznámkami, kterou můžete zaplnit myšlenkami, co se má udělat, nebo jí lze použít na takový citát měsíce. To je jen na vás a vaší fantazii. Po měsíčním kalendáriu nastává týdenní, které je ideální pro rozepsání návštěv lékaře, kadeřnice nebo kdy mají děti ve školce divadlo. Vše doplňují barevná schémata. Nově je i diář dvoujazyčný. K češtině se přidala slovenština. Takže máte v diáři jak české svátky tak i ty slovenské, což jako velká fanynka našich bratov oceňuji.
Další částí diáře jsou stránky, které slouží k chodu domácnosti. Máme tu stránky s krizovými kontakty, rozvrhem hodin pro své ratolesti nebo třeba adresář. Velké plus vidím u přehledu plateb.  

Nedílnou součástí diáře jsou i zalaminované stránky se systémem Fly lady a Terapie domova. Denní, měsíční, kvartální a roční rutiny. Hezky máte popsáno, kdy je ideální co poklidit. Zalaminované jsou i měsíční výdaje, které taktéž zavedou doma třeba finanční řád. Je pak zajímavé si po roce spočítat kolik jste utratili za kosmetiku, kina nebo naftu. A že to budou cifry. Můžete si i s manželem zahrát hru, kdo za rok utratí nejvíce :D
A blížíme se do finále. Poslední co vám představím je příslušenství k diáři. K diáři dostáváte šest rozdělovníků, sadu samolepek, pero a kapsičku, do které lze založit účtenky od nákupu. Já si tam i přihodila záložky, abych rychleji našla aktuální den a měsíc. Přemýšlím co bych ještě k diáři napsala. Snad jen, že je opravdu kvalitně provedený a slouží hlavně pro ty, co mají rádi organizaci a přehled. Jsme ve finále. Určitě se teď ptáte kolik diář stojí a jak funguje dodání. Vše najdete na eshopu TERAPIE DOMOVA. Ano diář stojí 990,- KČ, ale jsou to dobře investované peníze. Já jsem s ním velmi spokojená a věřím, že i vy budete. Co takhle udělat pak Fí radost a na Instagram přidávat fotky s hastagem #tddiar2018 nebo #terapiedomova aby viděla v kolika rukou už diář je. Tímto je naše recenze u konce.
A pokud by jste chtěli vidět diář ještě blíže, koukněte na video od Fí. 

Článek o diáři z aktuálního roku 2017 najdete ZDE.

0 Komentáře