TRAVEL | JEŠTĚD, ZITTAU, BOGATYNIA & BENÁTKY NAD JIZEROU

Včera jsem psala, že se polepším v časových intervalech mezi články. Proto ze slibů přejdeme na činy..

S panem Božským jsme oslavili roční výročí společného vztahu a tak se Božský rozhodl mě vzít na vrchol. Nejideálnější volba byla právě Ještěd, který byl na ''travel wishlistu''.


Z domova jsme vyrazili okolo deváté hodiny ráno. První cesta vedla do Prahy, konkrétně do Centrum Černý Most, kde si Božský musel něco koupit. Já mezitím po x pitíčkách vzala naše princezny na záchod, takže měl pět minut čas si užít soukromý. Když holky dočůraly už na mě čekal s kytičkou a něčím pod tričkem. A pozor ! Můj milovaný nemusí skupinu Kryštof, o to větší důkaz lásky byl dárek v podobě nejnovějšího alba 25, které je best of za celou jejich hudební kariéru. No, co vám budu lhát, dojal mě. Pak mě chytl za ruku se slovy ''Zvu Tě na kávu do Starbucks.'' Takže jsem seděla v autě s kelímkem kávy, cd od Kryštofů, vzadu jsem měla schovanou kytičku, aby jí holky nezničili. Mezi zastávka byla u pana Donalda na cheeseburger.
Abychom neztráceli čas, tak burgery jsme si dali cestou. Opět jako vždy jsem nevěděla kam jedu. Indície mi říkala, že to bude okolo Liberce. A taky že jo! Auto zastavilo na parkovišti pod Ještědem. Tentokrát mě pan Božský ušetřil červených tváří, zpoceného trička a hekání, protože nahoru jsme jeli lanovkou. Výhled z Ještědu byl nádherný a romantický. Moc jsem si to tam užila.

Po tom, co jsme se z Ještědu dostali k autu nás pan Božský nepřestal překvapovat. Najednou jsme byli v Polsku a pár sekundách v Německu. Ano. Vítejte v Žitavě ( Zittau ). Tak jsme se podívali do centra, dali si zmrzlinu a vyrazili na první nákupy v Polsku, konkrétně ve městě Bogatynia. Tam jsme nechali okolo 1 100,- KČ za plný košík jídla a jeli zpět do Čech. Pana Božského zahřálo, jak levně jsme v Polsku pořídili a že to takhle budeme dělat častěji. On toho Alana nezapře ( je to můj Alan Harper ).
Protože jsme měli po cestě Benátky nad Jizerou, řekla jsem v autě, že by bylo fajn vidět naživo to, co znám z Ohnivého kuřete. Takže pan Božský sjel z dálnice a já na pár minut chodila v místech, kde Majk vyznával lásku Kláře, kde Veruna peče dorty a zajímavost je, že Hotel Grand je školní jídelnou. 
Poslední zastávkou byla Ikea, kde jsem si dala masové kuličky. Nakoupili pár drobností a jeli domů. Takže od devíti hodin od rána jsme se dostali domů až okolo desáté večer za doprovodu několika desítek bilboardů s českou vlajkou.

Děkuji Ti lásko za krásný výlet, dárečky a rok plný lásky. Miluji Tě.

Děkuji, že jste dočetli až do konce. 

Najdete mě na sociálních sítích : 0 Komentáře