LIFE | ZMĚNILA JSEM SE ?!

Od doby co nejsem sama, často slýchávám větu, Změnila ses.  A není den, abych si sama sobě nepoložila otázku ''Jsem vážně jiná, než kdysi?'' A postupně zjišťuji, že mají pravdu. Změnila jsem se.
Konečně jsem si totiž začala věřit. Povedlo se mi najít sama sebe, své uplatnění a svou rovnováhu. Nikdy jsem nemyslela na nějakou kariéru, ale vždycky na rodinu. A ta se mi teď splnila, proto jí věnuji svůj veškerý čas. Chci si mou rodinu budovat krůček po krůčku, opečovávat jí a být tu pro ní. Přeji si, aby byli co nejšťastnější, protože pak budu vědět, že má snaha nepřichází vniveč. Ale abych neodešla od původní myšlenky tohoto článku.

Změnila jsem i styl oblékání. Vždycky jsem byla černá myška, která se bála vzít nějaké barevnější oblečení. Až Jakub mi pak řekl, ať se nebojím a začnu experimentovat. A potěší mě, když si lidé všimnou, že změna šatníku proběhla. Fajn je i zjištění, že co jsem s Jakubem, mám dole několik kg, které spaluji úžasnými kopci, po kterých mě bere. Úsměv vykouzlí, když si změny všimne i můj táta, který je skeptický a místo slibů rád vidí činy. Krásným bonusem je, že jsem se vlastně v jídle neomezila, takže si pochutnávám na kuřecích steacích, hranolkách nebo muffinech, které jsem se nedávno naučila péct. 

Změnila jsem i styl vyjadřování. Už se tolik nebojím říci, co doopravdy chci. Na začátku našich schůzek s Jakubem jsem mu na otázku Co si dáš k pití?” nejistě odpověděla Něco mi vyber.” Teď ? S radostí mu odpovím, na co mám chuť a naopak. 

Je prostě skvělé najít sám sebe. Nebát se vlastního názoru. Být sama sebou. Ne loutkou v nějaké své vysněnokrajině. Být a žít ve vlastní realitě. Být máma. Být ''manželka''. Být Nikola 

0 Komentáře