SVATBA | PŘÍBĚH NIKČI & KUBY ♥

Za pár hodin se vdávám, proto vám přináším článek, který je průřezem mého vztahu s Kubou ( Panem Božským ). Svatebčané si tento článek budou moct přečíst v našich svatebních novinách ♥


Psal se 25. květen 2016, bylo krásně slunečno a schylovalo se k večeru. Kuba opravoval jukebox svému kamarádovi Vlastovi v Čajobaru u Sovy, shodou okolností je kamarád Vlasta otcem Klárky, kterou v ten den hlídal. Nevíme jaké kroky Vlastu vedly před Čajobar, ale udělal je. V tom spatřil Nikču, matku Klárky a pozval jí na konverzaci do Čajobaru. Ta přijala. A nečekaně ho uviděla. Hubeného, milého, vtipného Kubu. Seznámili se, konverzace byla velmi příjemná a hlavně tam byla i Štěpánka, Kubova dcera. Nikča viděla, jak si Klárka se Štěpánkou rozumí a hrají si spolu. V ten moment Nikča ještě nevěděla, že je Kuba rozvedený a má Štěpánku ve své péči. To se Nikča od Vlasty dozvěděla o pár minut později. A to by nebyla ona, aby jí po tom zjištění v hlavě neproběhla myšlenka šťastné rodiny. Večer se rozhodla poslat na facebooku Kubovi žádost o přátelství, ten ji přijal ( až po čase zjistila, jakou kliku měla, že jí žádost obratem přijal, protože některé žádosti tam má stále už od počátku jejich vztahu ). Kuba ale v té době měl zájem spíše o její tetu a doufal, že se přes Nikču k ní dostane. Nikča ovšem byla chytrá a do teď mu kontakt nedala, sama se rozhodla, že ho dostane.

A pak si s Kubou začali psát. V srpnu téhož roku se rozhodli začít stýkat, podnikat výlety a prohlubovat přátelství mezi Klárkou a Štěpánkou. Osud tomu chtěl jinak a tak z ‚‚pískového‘‘ přátelství vznikla láska. Své obavy jak jim to bude moct fungovat ( přeci jen, proporčně jsou oba odlišní ) se svěřovali každý svým přátelům. Nikča sdělovala své pocity a zážitky nejlepší kamarádce a Kuba o tom debatoval se svým kamarádem. Všichni se shodli, že tomu mají dát šanci.

Jejich první rande bez holek byla cesta do Veselí nad Lužnicí s nefunkční tiskárnou a následný pozdní oběd na Kameňáku, který trval něco málo přes pět hodin ( on si dal rajskou omáčku a ona kuřecí steak s broskví a sýrem ). Konverzace byla velmi milá a u Nikoly přeskočila jiskra. Následovala návštěva u Kuby doma, kde celou noc prokecali a Kuba Nikču galantně v sedm ráno doprovázel domů. Ano, v ten večer padla jejich první pusa. Jen zmíníme, že první pusa padla při písničce o krvavých Vánocích. Kuba se často objevoval v Nikči blízkosti. Třeba když zjistil, že ještě neumí svíčkovou zazvonil u jejich dveří s třemi kusy Halali, že když to ani napotřetí nebude dobré, má to vzdát. Nebo dovezl z McDonaldu Klárce Happy Meal. Prostě se o ně začal zajímat a Nikča si uvědomovala, že je s ním ráda. Že je Kuba člověk, co si rád užívá života zjistila během návštěvy dětského centra, kdy s holkami skákal na trampolíně.

Na hradě Zvíkov to 27. srpna 2016 rozsekli a řekli si, že spolu začnou chodit. De facto si dali takovou zkušební dobu, zda jim to spolu půjde nebo nikoliv. Rozhodli se, že si i užijí trochu soukromí a svůj vztah hned nezveřejní na sociálních sítích. Nikča ovšem sem tam přidávala indície, že není sama a v jejím životě někdo je.

Společně našli vášeň v cestování. Asi nejsilnější zážitek má Nikča z výletu do Benátek, kdy den před byla na Lipně a povzdechla si, že dlouho neviděla moře. V tu dobu netušila, že druhý den se vydá s Kubou do italských Benátek. Jejich první velkou zkouškou byla cesta do Paříže, která bohužel nedopadla nejlépe, když sto kilometrů před Paříží se jim pokazil alternátor v autě a Nikča se musela vzdát svého největšího cestovatelského snu a rychle podpořit Kubu v bezpečný návrat domů. Kuba by tady určitě zmínil i tu vzpomínku, kdy Nikola vykonala v noci ze strachu potřebu a druhý den ráno zjistila, že naproti bylo sídliště.

Jejich první malá hádka proběhla v obchodním domě Ikea u patrových postelí, kdy on preferoval do dětského pokoje patrovou a ona ze strachu o bezpečnost dcer raději klasickou. Pak už jsou tu jen drobné hádky o jeho nepořádek a její někdy nedomyšlenou organizaci. Vždy se ale obejmou, dají si pusu a řeknou si, že se milují.
Na začátku července 2017 se oficiálně stali spolubydlící. Nebylo to pro ně nic nového, jelikož už od počátku vztahu byli všichni u Kuby doma, protože Štěpánka odmítala spát jinde než na Obránců míru. Štěpánka si na novou ‚‚mámu‘‘ rychle zvykla. A Klárka z věty ‚‚Líbí, strejda líbí.‘‘ přešla na oslovení táta Kuba.

Během vztahu bohužel přišli o Kubovo auta a kocourka Chika, to byli ale jediné ztráty. Více jim vztah dal než vzal.

Ve středu 21. března 2018 se oba vydali na výlet do Prahy. Poprvé navštívili Fashion Arenu, kde se nachází klenotnictví Pandora. Tam Nikča uviděla prstýnek, přesně takový, jaký si vysnila už jako malá. Kubovi řekla, že až jednou přijde ten čas, tenhle bude ideální. Dokonce si ho i vyzkoušela a padl perfektně. Kuba ho koupil a spontánně se rozhodl a požádal Nikču hned vedle v kavárně Starbucks o ruku a ona řekla ‚‚ANO‘‘.

2 Komentáře

Máte chuť okomentovat tento článek ? Po odeslání bude zaslán nejdříve ke mě.