MY NOTEBOOK | VZPOMÍNKY

Přeji všem svým čtenářům krásný den. Konečně jsem tu s novým článkem. Že to trvalo, co? 

Jelikož jsem byla ''blogově offline'' nezdravě dlouhou dobu, řekla jsem si, že bych mohla zavzpomínat na ten čas mimo mé stránky. Ne, nebojte. Povídat vám o Vánocích teď na začátku jarní sezóny nebudu. Co bych zmínila, je rekonstrukce dětského pokojíčku, který byl na konci roku 2018. Plánuji dotočit pár záběrů a ukázat vám naší #misenovypokojicek od A do Z. Možná o tom napíši i článek, kde sepíši, na kolik takový pokojíček může finančně vyjít a tipy, kde co koupit. S tímto článkem jsem musela počkat pár týdnů, protože ještě nebyl na 100% připraven k prezentaci. Momentálně je více méně hotový.
     

Aktuálně mi vrásky přidává má princezna Klárka, která v první polovině března podstupuje operaci nosní mandle, která jí ubírá na životním komfortu. Zákrok měla podstoupit už v únoru, ale nevím, jak se jí to povedlo, dostala akutní hnisavý zánět ucha. Takže se operace posunula a Klárce museli na pohotovosti píchat ouško. Co vám budu povídat. Ještě, že jí držel táta Kuba. Měli jsme to rozdělené. Táta drží Klárku, já držím svoje slzy. Má holčička milovaná pěkně od mala naloženo, ale aspoň si to snad vybere teď a v dospělosti bude v cajku. Jediné pozitivum Klárka v operaci vidí - novou panenku Twilight Sparkle z My little Pony. 

Kuba ( pozn. Pan Božský ) má teď pracovně toho hodně. Když zrovna neladí to nejlepší internetové připojení je zavalen dalšími pracovními příležitostmi. Proto jsem se stala oficiálně jeho asistentkou. Takže už není jen můj snoubenec, ale i pan šéf. K dotazům ohledně svatby. Ta je zatím u ledu. I proto, že není dobrá konstelace hvězd v naší rodině, není úplně moudré se hned kroužkovat. Takže svatba do roka a do dne od zásnub nebude. Prosila bych téma svatba nechat zatím uzavřené. Děkuji. Až bude aktuální, na blogu se to dozvíte. 

Tento rok přinese pár nových projektů. Více jsem se zaměřila na Instagram, kde jsem nejvíce aktivní. Na Youtube se taky objeví pár videí. 

To by bylo asi vše na začátek, co jsem chtěla napsat. Slibuji, že se zase brzy ozvu. 
 

0 Komentáře