DIÁŘ 2019 | TERAPIE DOMOVA ♥

Z mého blogu víte, že už dva roky po sobě používám diář Terapie domova. Proto i další rok jsem se rozhodla být věrná právě jemu. A nelituji! Tentokrát modré střely vystřídají červené kotvičky. Jaký na mě udělal první dojem nový diář? To se dočtete hned o kousek níže.
O ČEM JE TERAPIE DOMOVA
Systém Terapie domova funguje v organizaci domácnosti. Radí nám ženám ( aby to bylo genderově vyvážené i některým mužům ) v tom, jak nemít doma chaos. Jak si naplánovat svůj čas a pochopitelně i úklid. Zakladatelkou české Terapie domova je mladá maminka dvou dětí a je též pisatelkou na blog, kde vám radí, jak se vše dá dobře ošéfovat a nezbláznit se z toho. 

ZÁKLADNÍ ÚDAJE :
Diář je o proti loňskému roku dražší, ale kdo si ho chce koupit, tak tu stovku navíc prostě našetří. Diář stojí 1090,- kč. Objednat se dá na eshopu Terapie domova. K diáři si lze objednat i záložky, čisté bílé papíry nebo třeba přívěšek s kotvičkou. Z dodání se dá vybrat česká pošta, PPL nebo zásilkovna. Diář bohužel nejde platit na dobírku, ale jen převodem peněz na účet. Balíček vám dorazí pečlivě zabalený a faktura na vás bude čekat na e-mailu. Takže pokud budete chtít diář poslat jako dárek tetě, co bydlí 400 km daleko tak se nebojte. Po otevření na ní nebude koukat celková suma dárku. Pozor ! Pokud máte zájem jen o výplň diáře a pokračovat další rok s předchozími deskami, můžete. Dá se koupit jen kalendárium na rok 2019 za 390,- kč. Co se týče rychlosti dodání. Diář jsem si objednávala 1. listopadu a dorazil na výdejní místo zásilkovny přesně za týden. Balíček byl v naprostém pořádku.

JAK DIÁŘ VYPADÁ ?
Těšit se můžete na luxusní diář ve formátu o fous větší A5 s koženkovým materiálem zdobeným malými stříbrnými kotvičkami. Fi opět myslela na vše a zase nechybí zapínací patent, aby vám obsah nevypadl celý do kabelky, ale byl pěkně pohromadě. Uvnitř je opět kroužková verze, takže si můžete s obsahem hýbat jak chcete. Když diář otevřete tak po levé straně jsou opět kapsičky na karty ( znáte to, samá Billa kartička, kartička do Rossmánka atd. ) nebo vizitky na advokáta nebo servisního technika. A aby jste měli třeba svou rodinu nebo milovaného pejska vždy u sebe, je tu i okénko na vložení fotografie. Na pravé straně desek diáře je vyražené logo Terapie domova, které diáři dodává eleganci. Součástí diáře je i fixa s kterou můžete psát na zalaminované karty a následně i gumou na konci vymazat.
CO NAJDEME UVNITŘ DIÁŘE ?
Kalendárium pro rok 2019 s kompletními českými a slovenskými svátky. Kalendárium je rozděleno na dvě části. První částí je měsíční přehled, který já používám na ženské záležitosti a soupisku narozenin. Druhou částí je týdenní přehled, který má i hodinové části, kde si můžete napsat v osm ráno odběry krve a ve dvě hodiny odpoledne kávu s kamarádkou. Tuhle část používám hlavně když mám ten den více povinností. Na začátku měsíce si máte možnost zaznamenat co vše za ten měsíc chcete stihnout ( domácnost, návyk měsíce nebo jiné věci ). Součástí na každý měsíc je jedna A5 stránka s poznámkami. To by bylo vše ke kalendáriu. Jdeme dál. Další nezbytnou částí diáře jsou zalaminované kartičky s radami, jaký týden co uklidit. Je fakt, že některé věci dodržuji i já. Ale znáte to, když je potřeba něco udělat, tak kartička jde stranou a pádíte šůrovat. Pak v diáři najdete listy, do kterých si můžete zapisovat kontakty na lékaře, elektrikáře, kadeřnici nebo číslo na ředitelku do školky. Pro rodiče se školáky je připravena i kartička s rozvrhem hodin. Pokud se rozhodnete držet linii, máte tu i sekci fitness, kde si napíšete kolik cviků jste si za den dopřáli. Tu já tedy nepoužívám, abych byla fér. V diáři je toho hodně. Poslední co bych zmínila je list, kde můžete zapisovat, co chcete se svou rodinou prožít za ten rok ( kino , četbu knih ). Je toho prostě hodně. Fi myslela na vše ! Na konci diáře mám vždy PVC obal na účtenky z obchodů, co bych pro strýčka Příhodu raději ponechala. Těšit se můžete i na sadu samolepek, aby byl diář veselejší a rozdělovníky na správnou organizaci diáře. Vyčerpávající co?
Na závěr bych chtěla koupi diáře doporučit. 
Mě osobně nezklamal a věřím, že nezklame ani vás. 
Na psí uši, na kočičí svědomí - diář vydrží celý rok jako nový ! 

sledujte hashtagy :

#tddiar2019 #terapiedomova 
TENTO ČLÁNEK NENÍ SPONZOROVANÝ !!!


0 Komentáře