WEDDING | #matouskovi část I. - A KDYPAK TO MÁTE?

Venku už je tma, za chvíli bude další týden a já tu pro vás čekajíc na svého snoubence, než se vrátí z práce domů píši první článek na téma SVATBA.
Když jsme v březnu oznámili, že jsme se zasnoubili, ani ve snu by mě nenapadlo kolik vln otázek tím spustíme. Lidé v našem okolí od nás čekali snad už i svatební oznámení. Museli vědět vše. Od stylu svatby, svatebních šatů, účesu až po to hlavní DATUM. Datum našeho stvrzení svazku manželského je na každodenním pořádku. Jdete do obchodu, po městě, v restauraci, na sociálních sítích a stále

Nikolko a kdypak to máte? 

A mě tak nějak došla trpělivost, proto jsem se rozhodla jako první díl našeho seriálu SVATBA nazvat A KDYPAK TO MÁTE? Blažena s Vencou to měli od soboty za týden. My rozhodně NE ! 

Kdyby to mělo být na nás, tak máme dny, kdybychom šli se svědky na radnici a řekli si ano a pak domů, jenže. Jak se znám, bylo by mi to časem líto a tak chci, aby aspoň obřad a hostina byla v kruhu naší rodiny. Přeji si, aby si naší svatbu užily i naše dcery, naši rodiče a lidé, co si chceme na náš nezapomenutelný den pozvat. Můj snoubenec ( pozn. Pan Božský bude v těchto svatebních článcích jmenován jako snoubenec ) se bude ženit podruhé, já poprvé a oba doufáme, že tato svatba bude naše poslední. Proto nechci nic uspěchat a vychutnávat si ty přípravy okolo. Nezlobte se na mne, ale já jakožto organizátorský typ člověka budu mít z příprav nejeden orgasmus. A teď zpátky k první otázce.

Termín svatby ještě nemáme vybraný !!!

Až bude, tak první kdo o něm bude vědět budou naši rodičové, rodiny, svědci a hosté. Na sociálních sítích se může stát, že vám nějakou sobotu vyskočí naše svatební fotka. Kdoví?! 
Takže prosím o to, aby otázka kdy si řekneme to sladké ano už nebyla pokládána. Může to být kdykoliv. A nikde není dáno, že nemůžeme být manželé a dáme to vědět až s odstupem času. Však o našem vztahu jsme se dozvěděli až po čtvrt roce. 

Proto se nestresujte kdy to vypukne, ono to někdy bude.....

0 Komentáře