BOOK | KARIN KRAJČO BABINSKÁ & RICHARD KRAJČO - KECY, KECY, KECIČKY

Jak jsem slibovala na svém Instagramu, dnes vás čeká na blogu recenze na knihu Kecy, kecy, kecičky od české režisérky, blogerky a manželky Richarda Krajča - Karin Krajčo Babinské. A abych byla upřímná, je to prostě kniha, co stojí za zakoupení.

Kniha má přes více jak 300 stran a je z měkkého recyklovaného papíru. Cena není nikterak přemrštěná a tak za tuto knihu zaplatíte 299,- KČ. Zakoupit jí lze na mnoha e-shopech, například i na stránkách skupiny Kryštof ( pro navštívení stránky klikni sem ).

Kniha je složená z článků, co má Karin na svém blogu a plus přidala i některé navíc. Jako bonus můžeme číst Richardovi reakce na to, co Karin napsala a můžeme se na situaci podívat z obou stran. Po celou dobu četby mi přišlo, že čtu deník rodiny Krajčů a jsem tam s nimi a prožívám jejich denní dávku emocí, lásky a rodinného kolotoče. Při psaní této recenze jsem přemýšlela, která kapitola mě pobavila, překvapila nebo dojala. Bylo opravdu těžké ji najít, kniha je totiž celá nabitá pozitivní energií, pohodou a optimismem. 

Nechci tu prozrazovat pointu všech článků, aby bylo pak co vůbec číst. Rozhodně knihu dočtěte do konce. Slibuji, že nebudete litovat. Nemám nic, co bych u této knihy vytkla, je dobře a s citem napsaná, prokládá se rodinnými fotkami a hezkými ilustracemi. 


Určitě si říkáte, proč je tato recenze tak ''krátká'' ale věřte mi, že někdy je méně více. 


0 Komentáře