FAMILY | JSEM ZASNOUBENÁ !

Jak už mnozí z mých přátel a rodiny ví, tak jsem se 21. března zasnoubila. 

Od úterý byla Štěpánka u mámy a Klárku jsme dávali ve středu ráno do školky. Nám se rýsoval volný čas až do soboty a ten jsme si náležitě užili. Přímo ve středu jsme se rozjeli do milované Prahy. První cesta vedla na Václavské náměstí, kde si Kuba vyřizoval pracovní věci a já si skočila na ten den první karamelové latté do Starbucks. Potom jsme jeli zaparkovat auto nedaleko Čechova náměstí ve Vršovicích. Tam jsme si dali oběd. Já jen hovězí vývar a Kuba ještě guláš. Hovězí vývar byl výborný. Pak jsme si koupili lítačku a vyrazili opět na Václavské náměstí. Tam jsem měla slíbenou návštěvu Yankee candle obchodu. Očichala jsem snad všechny svíce, ale do taštičky jsme dali jen jednu a to Wedding day. Po Yankee candle jsme se vydali po pár obchodech na Václaváku. Asi po hodině jsme nasedli na metro a vyrazili zpátky k autu. 

Naší poslední zastávkou v Praze byla návštěva Fashion Areny, kde najdete obchody jako je Next, Polo Ralph Lauren, Tchibo a tak dále. A tady začala ta pohádka. Kuba se rozhodl, že chce utrácet. Takže jsem si odnesla trenčkot z Nextu, čokoládové bonbony z Lindtu, kotvičkovou halenku z Tom Tailor. Na konec jsme si sedli do Starbucks a já si dala již druhé karamelové latté toho dne. A pak to přišlo.

Kuba začal říkat ty krásná slova plná lásky a pak položil tu otázku. A já na ní odpověděla ANO. Na prsteníček mi nasadil krásný stříbrný prstýnek s modrým kamínkem z Pandory. A já se mezi těmi cizími lidmi rozbrečela. Hlavou mi blesklo tolik krásných chvil, co jsem s mým snoubencem zažila. To ano, jsem řekla naprosto rozhodnutá, bez nějakých chvilek zaváhání. Ano, Kuba je muž, kterého si chci vzít. Je to ten muž, s kterým chci strávit celý svůj život. Kuba je můj životní partner. 

Miluji Tě Kubo a těším se na náš svatební den.

P.S. Tady máte nejčastější otázky týkající se svatby. 

1.) Svatba bude v Bechyni - kde jsme se oba narodili a v ní žijeme.
2.) Datum nemáme a až bude první budou o něm informováni hosté.
3.) Svatbu bychom chtěli v kempu Cihelna a ve stylu gardenparty. 
4.) Nebere si mě proto, že jsem v tom.
5.) Svatba bude v kruhu rodinném a nejbližších přátel.


0 Komentáře