MY NOTEBOOK | 4 KROKY KE SPOKOJENÉMU VZTAHU

Vím, že jsem ještě příliš mladá na to, abych mohla něco posuzovat, ale rozhodla jsem se s vámi podělit o kouzlo mého vztahu. Že ne v každém vztahu je potřeba se den co den hádat nebo hledat pobavení jinde. 

Ano, smějte se. Jsem s Kubou ani ne dva roky, ale jedno mi věřit můžete. Náš vztah nám opravdu funguje jak má. A to znám i páry, kde to skřípe od prvního měsíce. Co se nám zdá býti normální ?
Komunikace - ano, ta je základním prvkem celého soužití s vaší polovičkou. Protože jakmile s ní nemluvíte, tak vlastně ani nevíte o co jí jde. Jaké má cíle nebo sny. Já třeba vím, že Kubu naprosto dostává do spokojené chvíle koupě nového auta. Je fakt, že mám sem tam jisté obavy, ale pak si řeknu, že on sám ví moc dobře, co dělá a mě to uvnitř naplňuje štěstím, že si našel koníčka, co ho uklidňuje. Rozhodně si nemyslím, že třeba v hádkách vyhrává ten, kdo toho druhého přeřve více. To ani omylem. Naše jediná rozepře byla kvůli Ikee ( no, tak jsem neodhadla rozměr šuplíku a je dobře, že jsme ho tedy nekoupili ), v klidu jsme si to po zchladnutí hlavy vyříkali a bylo to v pořádku. 

Tolerance - další důležitý bod ve vztahu, jakmile toho druhého netolerujete, tak jste sobci. Každý měl třeba nějaký koníček před tím, než vás poznal, takže nemůžete po tom druhém chtít, aby ze dne na den o něj nejevil zájem (pokud koníčkem zrovna nejsou pravidelné návštěvy erotických privátů, zas tolik benevolentní být nemusíte). Já osobně nechápu ty ženy, co partnerům zakazují hraní fotbalu. Pořád je přeci fotbal lepší než požívání drog. Osobně raději partnera podpořím lístkem na zápas pražských S než abych koukala, jak zhulený přijde domů. Drogy jsou třeba moje partnerská mez. Jelikož se nechci podílet na tom, aby moje děti koukali na zhuleného tatínka, co v kuchyni létá s drakem a líbá pod stolem Šmoulinku. Třeba já jsem tolerantní co se týče telefonických hovorů, kdy Kuba s někým dokáže mluvit i hodinu v kuse ( pochopitelně buď o autech, počítačích nebo internetu ). Zlatý telefonát o novém bavoráku, než aby se bavil s milenkou potají v koupelně.
Věrnost - zní to celkem komicky v dnešní době, ale věrnost je ten největší poklad, co ve vztahu máte. Ano, nikdy nevíte 100% zda ten druhý místo práci nejezdí s nějakou cuchtou k lesíku, ale je hezké věřit, že zrovna ten váš partner je s věrností nejlepší kamarád. V předchozím vztahu jsem nevěru bohužel zažila, proto mi věřte, že v tomto nádherném vztahu je nevěra to poslední, co bych udělala a tolerovala. Protože Kuby si tak moc vážím, že bych se už nemohla sama podívat do zrcadla. Přiznávám, že je fajn si poslechnout, jak by o vás byl zájem, ale to je tak asi vše. Nedovedu si představit nechat Kubovi doma děti, vyrazit k milenci a pak se vrátit domů jakoby se nic nestalo. Třeba za pár let budu mluvit jinak, ale teď nikoli.

Sex - no jasně, že je tu i sex. Přeci tohle je 50% vztahu. Ženy, ruku na srdce. Které by vyhovovalo dvou sekundové milování ? Žádné. Když poznáte v partnerovi skvělého milence, tak i ten vztah je lepší. Víte jak toho druhého uvolnit, jak se sama uvolnit. Chtě nechtě, ale když to neklape v posteli jsme podráždění, nervní a k tomu druhému se stavíme zády. Vždycky si vzpomenu na Samanthu ze Sexu ve městě, jak si dávala na sebe sushi, jen aby si to užili. Pak si sem tam přečtu nějakou diskuzi, kde se jedna opovrhovala nad erotickou hračkou, že je to nemístné. Podle mého fantazie je potřeba jak při čtení knih, tak i v milování. A co nechápu je tvrzení, že s dětmi není na sex čas. Prosím vás vy bezdětní, je to lež ! Čas je, jen vědět, zda dáte přednost milování nebo sledování Ohnivého kuřete. Podle mého je sex záživnější :-D
* pro lepší sledování videa klikni na ikonku YouTube ;-)

Co je pro vás hlavním krokem ke spokojenému vztahu ? 
U mě jsou to ještě třeba podobné koníčky nebo stejný smysl pro humor.

0 Komentáře