LIFE | AUTOGRAMIÁDA TEREZY SALTE

Na pátek se nám podařilo hlídání našich dcer a tak si pro mě Pan Božský připravil pár překvapení. Z Bechyně jsme vyrazili okolo půl páté směr České Budějovice.

Jako překvapení jsme se zúčastnili autogramiády knihy Šlehačková oblaka od české blogerky Terezy Salte ( známé jako Tereza In Oslo ), která se konala v Igy centrum, konkrétně v Knihy Dobrovský

Už jak jsme šli směrem k obchodu jsem si všimla, jak na sedačce sedí John Erik, manžel Terezy a v rukách drží malého Wiliamka. Musím se přiznat, že jsem si ho hned všimla a vážně vypadá jako typický Nor. A že si Tereza vybrala dobře. Oba k sobě neskutečně pasují a tvoří krásný pár. Popošli jsme kousek dál a tam už před velkou stěnou s reklamou právě na Knihy Dobrovský a plakáty s poutačem na autogramiádu seděla právě Tereza. 

Překvapilo mě, jak moc je drobonká, tak jsem si u ní přišla jako obryně. Sami ze společné fotografie pochopíte proč. Chvilku jsme čekali, než se Terka podepíše slečnám přede mnou a už jsme byli na řadě. 
Konverzace byla příjemná. Bavili jsme se o blogování, o tom, jak jsou partneři blogerek vystavování neustálému fotografování, dále jsme se bavili o Terezině sestře Báře, o životě v Norsku, o kapitolách v knize a zároveň jak sny se plní, jen si za nimi jít. Kdybych mohla, tak bych jí snad pozvala na kávu, ale to by mě slečny za mnou asi nenáviděli. Podle slov Pana Božského už byli celkem nervní z té naší dlouhé konverzace. Ale co?! Člověk nikdy neví, kdy svého oblíbence zase potká a proč si nepopovídat. Na závěr jsem jí požádala o společnou fotografii, se kterou bez váhání souhlasila. Setkání s Terezou se mi moc líbilo. Je velmi milá, usměvavá a motivující žena, která se nebála štěstí hledat až v Norsku. 
Děkuji Ti Terko za hezký páteční podvečer a snad se někdy dočkáme sourozence Šlehačkových oblak.

0 Komentáře