KOSMETIKA | YVES ROCHER III.

Jak už víte, oblíbila jsem si francouzskou kosmetiku Yves Rocher. Proto není divu, že jsem se ve čtvrtek při návštěvě u Ivči v Táboře rozhodla zajít opět do jejich obchodu. A pro co tentokrát?  To se hned dozvíte.
Jako první bych zmínila krém na nohy s levandulí, který nohám pomůže od suché pokožky. K výživě nohou pomůže i olej z makadamových ořechů, takže v kombinaci s levandulí vznikne příjemná vůně. Hned jak ho vyzkouším, dám vám do Instastories nebo přímo na Instagram vědět, jak funguje. Aktuální cena 159,- KČ.

Krém si můžete také objednat na jejich e-shopu. Stačí kliknout na tento odkaz.

Druhou část tvoří vlasová kosmetika od šampónu po noční regenerační krém. Rozhodla jsem se totiž vlasy trochu více opečovávat, tak regenerační sada byla jasná volba. Podzim a zima dá vlasům zabrat, proto je dobré si je hýčkat. A když jsme v polovině října je už čas s nimi něco začít dělat. 

Prvně bych začala regeneračním šampónem na poškozené vlasy, který obsahuje výtažek z jojoby. Tento šampón používám půl roku a řekla bych, že jsou vlasy lepší než kdysi. Šampón i krásně voní. Cena 95,- KČ.

Šampón si můžete také objednat na jejich e-shopu. Stačí kliknout na tento odkaz

Po umytí šampónem naneseme kondicionér ze stejné řady. Ten obsahuje taktéž jojobu a navíc ještě mandlový olej, který krásně vlasy vyživuje. Stačí nanést jen lehce do dlaně a vlasy se pak dobře rozčesávají. A voní stejně dobře jako šampón z této řady. Kondicionér teď koupíte za 95,- KČ.

Kondicionér si můžete také objednat na jejich e-shopu. Stačí kliknout na tento odkaz.

A jako poslední jsem si poprvé koupila noční regenerační krém na vlasy. Stačí jen večer po umytí vlasů a vysušení nanést na vlasy ( nikoliv ne na kořínky ) a nechat po celou noc. Ráno vlasy mají být ještě lepší. Inu, uvidíme jestli bude fungovat a nepřijde zklamání. Doporučuje se aplikovat 2x až 3x týdně. Nebojte, nebudete mít od krému celý polštář, tedy tohle slibuje Yves Rocher. Podle reakcí dalších žen, prý nemastí vlas, což je další plus. Jelikož nejvíce na vlasech trpím právě mastnotou. Krém koupíte za 189,- KČ.

Krém si můžete také objednat na jejich e-shopu. Stačí kliknout na tento odkaz.

To by bylo o kosmetice pro dnešek vše. Pokud i vy máte zájem něco vyzkoušet, neváhejte. 

0 Komentáře