FAMILY | 365 DNÍ NA SPOLEČNÉ PLAVBĚ ŽIVOTEM

365 dní !!! 1 rok !!! Tak dlouho jsem po boku Pana Božského.

Po třech měsících našeho vztahu jsme naší lásku sdíleli mezi naše přátelé. Setkali jsme se s mnoha gratulacemi, ale i nepřejícnými lidmi kteří nám dávali maximálně půl roku. Teď slavíme roční výročí. Jsme plní lásky, společných zážitků a plánů do budoucna.

V Jakubovi jsem našla spřízněnou duši. Člověka, do kterého jsem se rychle zamilovala. Naučil mě toho hodně. Mít se ráda, nebát se říct svůj názor a začít žít. Za dobu našeho vztahu jsme spolu najeli přes třicet tisíc kilometrů, navštívili devět evropských států, poznali sami sebe, začali spolu žít od prvních dnů chození, snědli několik kg kuřecího masa, vypili několik litrů kaktusového džusu a bílého vína, shlédli několikrát všechny série Dva a půl chlapa, slyšeli mnoho minut písniček od Kryštofů a slízali snad stovku kopečků zmrzliny.

Našli jsme spolu kouzlo tolerance, pochopení, něhy, vášně a laskavosti. Víme, že se můžeme na toho druhého spolehnout. Náruč toho druhého je stále otevřená a dlaně připravené pohladit toho druhého po tváři.

Chci jen říct, že si přeji, abychom byli takto zamilovaní ještě několik let. Aby naší lásku definitivně nezničil stereotyp, nevěry a hádky. Přeji si nás vidět stárnout, rozmazlovat naše vnoučata a vzpomínat na chvíle, které teď spolu prožíváme.

Miluji Tě pane Božský !!!


0 Komentáře