MY NOTEBOOK | ŠTĚSTÍ

Článek od článku si říkám, že tento blog je spíše cestovatelským deníkem, ale tak nějak mi cestování přirostlo k srdci. A ráda s vámi budu tak krásná místa sdílet. Dokonce mi i někteří píší o doporučení, kam jet, kudy jet a kde se popřípadě ubytovat. Mě to dělá radost, protože ty místa si zaslouží obdiv každého člověka. Tak jako cestování mě naplňuje ještě mnoho věcí a jednou z nich je i má rodina - moje štěstí.
Včera, když jsem holky vysprchovala a uložila do jejich postelí jsem si v klidu sedla k televizním novinám. A pak mi to došlo. Já žiji to, co jsem si v posledních pár letech přála. Žiji v úplné rodině a je to naprosto báječný pocit. I když je to makačka, stojí to za to. Baví mě se ráno probouzet a vědět, že nebudu celý den sama, a večer usínat s pocitem, že vedle mě leží ten nejúžasnější chlap mého života. 

Být máma a partnerka je velká zodpovědnost. Teď nemyslím jen strach, aby se třeba Jakub na cestě z práce nevyboural v autě, aby holky nešikovně nespadly a neublížily si, ale myslím zodpovědnost za lidské city. Když vám někdo věří a cítí k vám něco, chcete být pro toho druhého ten nejlepší. Já upřímně za poslední dobu polevila, zajela jsem do stereotypu klasického vzorce manželství, ale teď vím, že je vztah potřeba budovat a posouvat dál a dál.

A to si pište, že tento rok náš vztah posuneme dál. Jak ? To se časem dozvíte ! 

Co je vlastně pro vás štěstí ? Kariérní vzestup, mít koho doma obejmout nebo si myslíte, že lze mít všechno do pomyslných životních puzzlí ? 

0 Komentáře