FAMILY | VALENTÝN 2017

O Valentýnu se říká, že je svátkem všech zamilovaných. Mnoho lidí v České republice tímto ''americkým'' svátkem pohrdá. Na sociálních sítích se včera zaplavovaly obrázky květin, čokolád, šperků a večeří. Pak tu byli i tací, kteří svůj nesouhlas demonstrovali textem a fotkami. Proč si vyznávat lásku jen čtrnáctý den v Únoru a ne zbylé dny? A slavili jsme s Jakubem ? 
My jsme si Valentýna užili komorněji doma. Po příchodu z práce mě ovšem Jakub mile překvapil, když mi daroval květinu s bonboniérou. Pokud mám být upřímná, potěšilo mě to a bylo mi jedno, že jsem tyto dárky dostala v ten ''blbej americkej svátek'' jak se včera o něm psalo. 

Jenže, den svatého Valentýna nemá s Amerikou nic společného, nýbrž s Itálií. Ale nebudeme si tu hrát hru na chytrou lišku. Chtěla jsem jen napsat, že i kdyby jsme se měli obdarovávat na Valenýna, na 1. máje, na Den dětí nebo na Vánoce, je to snad jedno. Důležité je, že máme vůbec chuť toho druhého obdarovat. Nemusí se jednat o velké dary, ale taková bonboniéra, která je daná z lásky potěší každou ženu. A pokud zrovna není nálada utrácet, tak bohatě stačí, že svého milovaného obejmete, políbíte a vyznáte mu svou lásku. 

Jakube, děkuji Ti za každý den, který spolu trávíme. Jsi láska mého života. Milující partner, skvělý kamarád a obětavý táta. 

Miluji Tě, Tvoje Nikolka 💘

0 Komentáře