FAMILY | VÁNOCE 2016

Jak jsem slíbila v posledním článku na starém blogu, ráda bych se ještě krátkým článkem vrátila k naším prvním společným Vánocům, které jsme s Jakubem a holkami oslavili. A byly naprosto dokonalé.


Protože jsem poprvé Vánoce trávila bez svých rodičů a bráchy, byli jsme pozváni na oběd, který vařila moje mamka. Jako menu připravila výborné šťavnaté vepřové medailonky, opečené brambory a zeleninu, které všem moc chutnalo. Po obědě jsme se přesunuli k vánočnímu stromečku, kde už byly dárky. Holky byly z dárků nadšené, ale největší ''pecka'' čekala na bráchu Páju. K Ježíšku dostal kompletní počítačovou sestavu. Myslím, že mu dárek udělal radost a bude mu ku prospěchu. Pro rodiče jsem si s Jakubem připravila kalendář složený z fotek našich holek. Po dárcích šel Jakub, Pavlíkovi zapojit počítač a okolo druhé hodiny jsme se přesunuli domů.
Po tom, co jsme dorazili domů nás čekala příprava na náš Štědrý večer. Poklidili jsme a já šla dělat lososa, který nám koupila moje tchyně. Vše už bylo připravené a mohli jsme zasednout ke slavnostní tabuli. Po dlouhé době jsem byla nervózní, vlastně tuhle nervozitu jsem zažila jako malá holka, kdy jsem očekávala příchod Ježíška. Společně jsme se navečeřeli a najednou tu byl Ježíšek. Holky po tom, co jsme s Jakubem dovolili rychle vyběhli do obýváku a tam uviděli dárečky, které jim Ježíšek přinesl. Během pár sekund se začali pouštět do rozbalování balícího papíru a hlasitě oznamovali, co v onom dárečku mají. ''Maminko, to jsou fixy.'' nebo ''Tatínku, to je Elsa.'' a my s Jakubem si vždy vyměnili spokojené pohledy, že je vidíme šťastné a překvapené. A najednou holky objevili velikánskou krabici. Co v ní asi bylo? Kuchyňka ! Tu jsme si pro holky moc přáli a i ony byly nadšené. Nevím kde vzala Štěpánka tu sílu, ale jak mě zmáhalo zabalit tu 15 kg krabici, tak ona jí otáčela jedna dvě. Klárinka se jí snažila zdatně sekundovat. Pak jsme si začali s Jakubem rozbalovat dárky, které jsme si nadělili navzájem. První jsem si rozbalila dárek od tchyně, která mě mile překvapila. Ví, že mou velkou vášní jsou vonné svíčky, takže mi jednu koupila. O to větší překvapení bylo, že byla Yenkee Candle, která patří mezi ty dražší a já si je nikdy nemohla dovolit. Tím mě moc potěšila a vždy, když si jí zapálím si na Kubovu maminku hned vzpomenu. Po mě si Jakub rozbalil dárky ode mě. Má rád velké hrnky na čaj, takže dostal rovnou XXL. A co bych ještě zmínila je poukázka na thajskou masáž, kterou si přál zažít ( říkal mi to na začátku vztahu ).Doufám, že se mu masáž bude líbit. A pak ještě pár drobností, které byly spíše osobnějšího rázu. To u mě se Ježíšek Jakub zbláznil. Rozhodl se, že ze mě udělá řidičku, takže mě čeká autoškola. Mám z ní velký strach, ale s jeho pomocí to ''snad'' zvládnu. Zároveň ví, jak ráda fotím, tak mi k telefonu koupil malé objektivy, které chci co nejdříve vyzkoušet a dát vám sem recenzi. Největší pecka byla nakonec ! Poukázka na cestu po Francii. To už jsem brečela. Takže v létě nás čeká Paříž, Marseille, Nice a když to půjde, ráda bych to vzala přes Itálii, ale to uvidíme podle financí, času a celkovému stavu nás a auta. Ale už se na to moc těším. Pochopitelně budu strašně originální a zabalím si všechny trička s francouzskými nápisy a Eiffelovkou. A nejspíše se zkusím do léta pár francouzských frází naučit. 


Tímto bych už Vánoce roku 2016 uzavřela. Vždyť další jsou už za tři sta třicet devět dní.


4 Komentáře

 1. Ahoj vypadáš šťastná přeji ti to.. koukal jsem, že pracujes ve školce. Ty máš na to vzdělávání? Já myslel že jsi kadeřnice? Máš tu práci s dětmi ráda že? Přeji aby vám to spolu vydrželo co nejdéle.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj milý/á neznámý/á ♥

   Děkuji za komentář a zároveň děkujeme za přání, aby náš vztah vydržel co nejdéle. Sama v to doufám a věřím.

   Ano, ve školce pracuji a více bych mou práci nerozebírala, jelikož je to má soukromá záležitost, a nemám v plánu nějak důkladně jí rozebírat na jakékoliv sociální síti.

   Děkuji za pochopení ♥ Přeji krásný zbytek pondělí ♥ N. ♥

   Vymazat
 2. Nemáš zač. Je myslel spíš pro svoji zvědavost jaká je potřeba n to škola. Jinak špatně to myšleno nebylo.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. V pořádku, já se nezlobím ♥ Naopak, děkuji za projevenou ''zvědavost'' ♥

   Vymazat

Máte chuť okomentovat tento článek ? Po odeslání bude zaslán nejdříve ke mě.