AHOJ | VÍTEJTE NA NOVÉM WEBU

Jak už jste si mohli všimnout, tak jsem během několika týdnů posunula svůj život o kus dál - našla si ''svou'' rodinu, začala cestovat a pracovat. Proto ne, že bych ten starý zapečetila a nechtěla na něj vzpomínat. Ale řekla jsem si, že by bylo lepší zkusit něco nového. Něco, co by mě zase o maličký krůček dovedlo k lepšímu pocitu, že se mi něco podařilo. A co jsem se rozhodla změnit ?!
Pokud jste hádali blog, trefili jste se. Na prvních webových stránkách jsme psala hlavně kvůli mateřství a abych nebyla se svými pocity ''sama''. Před časem jsem na svých předchozích stránkách psala, že se chci vymanit z dětských olejíčků, plenek a kočárků. A jsem si vědoma toho, že až budu těhotná a vlivem těhotenských hormonů se budu chtít k tomu z části vrátit. Teď ovšem těhotná bohudík bohužel nejsem a tak se na chvíli od těchto témat oprostím. Takže Svět podle Niky sice nemá bůhvíjaký originální název, ale jako jediný mě celkově zaujal. Protože svět je různorodý a to mám v plánu i tady taková tématicky být - různorodá. Nezaobírat se jen rolí maminky, ale i cestovatelky a jiného. A také jsem měla doménu se svým celým jménem a kdoví, třeba se bude měnit a tenhle je univerzální. 

Na ''starém'' blogu jsem režírovala komentáře a stejný styl zachovám i zde. Co se týče Instagramu pohrávám si s myšlenkou, že bych si vytvořila duplicitní pouze s cestovatelskými fotkami, ale uvidíme jak se nakonec rozhodnu. Třeba zase bude veřejný, jako byl před rokem. Galerii, kterou mám ale veřejně dostupnou je na flickr.com konkrétně moje alba najdete zde. A poslední dostupný sociální prostředek, jak spolu zahájit konverzaci je Google Hangout, kde mě stačí najít pod mým jménem. 

Těmito informacemi bych asi ''úvodní'' článek ukončila a postupně sem budu vkládat cestovatelské články ze starého blogu a v brzké době i nové. Například bych vám ráda konečně napsala, jaké jsme měli letos Vánoce, ale o tom příště. Mějte krásný zbytek pátku třináctého. Jste vlastně pověrčivý? Já vůbec.

0 Komentáře